Campionat d’Espanya Pamplona 2021

Del 3 al 8 de Desembre es celebra a Pamplona el Campionat d’Espanya de Via Olímpica i el Campionat Nacional Base tant de gimnàstica artística masculina com femenina.

És la cita més esperada de la temporada per tots els gimnastes, per la qual s’han estat preparant tot l’any.

PROGRAMA:
DIVENDRES 3

1ª SUBDIVISIÓ GAF VO 9 / GAM VO 9

  • 09:00h – 09:20h Escalfament General
  • 09:20h – 10:20h Entrenament Aparells

2ª SUBDIVISIÓ GAF VO 10 / GAM VO 10

  • 10:30h – 10:50h Escalfament General
  • 10:50h – 11:50h Entrenament Aparells

1ª SUBDIVISIÓ GAF VO 1 / GAM VO 1 a 5

  • 12:55h – 13:15h Escalfament General
  • 13:30h – 16:30h Competició

2ª SUBDIVISIÓ GAF VO 2 / GAM VO 6 a 8

  • 16:10h – 16:30h Escalfament General
  • 16:45h – 19:45h Competició
  • 20:00h Premis:
    GAM VO 1-2-3-4-5-6-7 i 8
    GAF VO 1 i 2

DISSABTE 4

1ª SUBDIVISIÓ GAF VO 8 / GAM BASE 4

  • 08:00h – 08:20h Escalfament General
  • 08:30h – 11:00h Competició

2ª SUBDIVISIÓ GAF VO 8 / GAM BASE 5 i 6

  • 10:40h – 11:00h Escalfament General
  • 11:15h – 13:45h Competició
  • 14:00h Premis:
    GAM BASE 4, 5 i 6
    GAF VO 8

3ª SUBDIVISIÓ GAF VO 7, 9 / GAM VO 9

  • 14:55h – 15:15h Escalfament General
  • 15:30h – 18:30h Competició

4ª SUBDIVISIÓ GAF VO 10 / GAM VO 10

  • 18:10h – 18:30h Escalfament General
  • 18:45h – 21:45h Competició
  • 21:55h Premis:
    GAF VO 7, 9 i 10 / GAM VO 9 i 10.

DIUMENGE 5

1ª SUBDIVISIÓ GAF VO 3 / GAM BASE 1

  • 08:30h – 08:50h Escalfament General
  • 09:00h – 12:00h Competició

2ª SUBDIVISIÓ GAF VO 3 / GAM BASE 2

  • 11:35h – 11:55h Escalfament General
  • 12:10h – 14:40h Competició
  • 15:20h Premis:
    GAM BASE 1 i 2
    GAF VO 3

3ª SUBDIVISIÓ GAF VO 4 / GAM BASE 3

  • 16:25h – 16:45h Escalfament General
  • 17.00h – 20.00h Competició
  • 20:15h Premis:
    GAM BASE 3
    GAF VO 4

DILLUNS 6

1ª SUBDIVISIÓ GAF VO 5 i 6

  • 08:00h – 08:20h Escalfament General
  • 08:30h – 11:00h Competició

2ª SUBDIVISIÓ GAF BASE 1 i 2

  • 10:40h – 11:00h Escalfament General
  • 11:05h – 12:55h
    Competició

3ª SUBDIVISIÓ GAF BASE 1 i 2

  • 12:30h – 12:50h Escalfament General
  • 13:05h – 14:45h Competició
  • 14:45h Premis:
    GAF VO 5 i 6
    GAF Base 1 i 2

4ª SUBDIVISIÓ GAF BASE 7 i 8

  • 15:55h – 16:15h Escalfament General
  • 16:30h – 18:10h Competició

5ª SUBDIVISIÓ GAF BASE 7 i 8

  • 17:40h – 18:00h Escalfament General
  • 18:15h – 19:55h Competició
  • 20:15h Premis:
    GAF BASE 7 i 8

DIMARTS 7

1ª SUBDIVISIÓ GAF BASE 5 i 6(B6)

  • 07:30h – 07:50h Escalfament General
  • 08:00h – 11:00h Competició

2ª SUBDIVISIÓ GAF BASE 5 i 6

  • 10:40h – 11:00h Escalfament General
  • 11:10h – 14:10h Competició
  • 14:15h Premis:
    GAF BASE 6

3ª SUBDIVISIÓ GAF BASE 5 i 3

  • 14:55h – 15:15h Escalfament General
  • 15:30h – 18:30h Competició

4ª SUBDIVISIÓ GAF BASE 5 i 3(B5)

  • 18:00h – 18:20h Escalfament General
  • 18:35h – 21:35h Competició
  • 21:45h Premis:
    GAF BASE 5 i 3

DIMECRES 8

1ª SUBDIVISIÓ GAF BASE 4

  • 08:00h – 08:20h  Escalfament General
  • 08:30h – 11:30h  Competició

2ª SUBDIVISIÓ GAF BASE 4

  • 11:05h – 11:25h Escalfament General
  • 11:40h – 14:40h Competició

3ª SUBDIVISIÓ GAF BASE 4

  • 15:25h – 15:45h Escalfament General
  • 16:00h – 19:40h Competició
  • 19:45h Premis:
    GAF BASE 4
RESULTATS ONLINE:
LA LIGA SPORT TV: